KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 8759587
nr 875 9587
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Blyerts, Olle Nordberg (1905-1986), Vid pianot, signerad, motivet: 27 x 22
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 februari 2014
kl 20:48:35
150 kr
250 kr
350 kr